Fundacja EDUARTE i raciborska PWSZ wsparły Ukrainę

ukr_pl

Fundacja EDUARTE i raciborska PWSZ wsparły Ukrainę

Raciborska uczelnia znalazła się wśród instytucji, które za pośrednictwem Fundacji EDUARTE wsparły walczącą Ukrainę. Na wschód trafił tir darów.

– Wasze ogromne serca dotarły do przyjaciół z Ukrainy, dostałyśmy informację, że część z paczek (głównie medyczna) jest już w Kijowie – informuje fundacja. – To naprawdę świetna wiadomość. Udało nam się dotrzeć z pomocą tam, gdzie najbardziej teraz na nią czekają. Zastanawiacie się pewnie, czy udało się nam tira zapakować po sam dach. Nie byliśmy przy zamknięciu klap, ale chęci pomocy, dobroci było niesamowicie dużo. Dary zbierali wszyscy – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 6 w Wodzisławiu Śląskim, Przedszkole Interactive Kids i Żłobek Planeta Maluchów z Żor, PWSZ w Raciborzu, Parafia Wrębowa, Stomatologia Andrzej Twardzik ,Firma transportowa NEROSPED, Piotr Kotas Arranżer Studio, mieszkańcy Radlina i okolic, rodziny kursantów Akademii Eduarte, którzy przynosili rzeczy bezpośrednio do nas a także zbierali w swoich miejscach pracy, przyjaciele i wolontariusze naszej Fundacji, nasze rodziny, przyjaciele przyjaciół – czyli całe mnóstwo ludzi o wielkich sercach. Zbiórkę prowadziła również firma transportowa KING Pellet z Radlina, która zorganizowała transport. Dziękujemy Wam najpiękniej jak potrafimy – dodaje fundacja.