AktualnościInstytut Kultury Fizycznej i Zdrowia

XV Świąteczna akcja życzliwości – radosne kolędowanie

IMG-20221221-WA0031

XV Świąteczna akcja życzliwości – radosne kolędowanie

Świąteczny czas to wyjątkowy okres, w którym w szczególny sposób pamiętamy o drugim człowieku. Dzisiaj, z samego rana studenci pielęgniarskiego koła naukowego wraz z opiekunami odwiedzili pacjentów i pracowników Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Krzanowicach.

Świąteczna akcja życzliwości RADOSNE KOLĘDOWANIE to piękna akcja, która została zainicjowana przez Panią mgr Zofię Jędorowicz a wspierali nasze działania

wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza „Z sercem na dłoni” ze szkoły podstawowej w Bieńkowicach – to kontynuacja naszej wieloletniej współpracy.

Wzruszenie, uśmiech, radość, wdzięczność malowało się na twarzach pacjentów oraz ich opiekunów.