Aktualności

Erasmus+

Bieg Erasmusa 2024: Wspólnie dla demokracji!

Runners

Bieg Erasmusa 2024: Wspólnie dla demokracji!

W tym roku Bieg Erasmusa odbędzie się w formule online, umożliwiając wszystkim chętnym udział bez względu na lokalizację. Dodatkowo, jesteśmy dumni z faktu, że tegoroczny Bieg Erasmusa będzie wydarzeniem towarzyszącym Europejskiemu Tygodniowi Młodzieży 2024. Jest to doskonała okazja, aby zachęcić młodych ludzi do aktywnego udziału w procesie wyborczym oraz podkreślenia ich osiągnięć.

Chcemy informować młodych ludzi o możliwościach oferowanych przez Unię Europejską oraz promować przykłady dobrych praktyk i sukcesów w ramach programów skierowanych do młodzieży, takich jak Erasmus+ Młodzież i Europejski Korpus Solidarności.

Bieg Erasmusa jest również doskonałą okazją do zaangażowania się w cele demokratyczne. Głównym celem naszego biegu jest zachęcanie młodych osób do aktywnego udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w Polsce między 6 a 9 czerwca 2024 roku. To nie tylko sportowe wyzwanie, to także manifestacja naszego zaangażowania w demokrację i wspólną budowę lepszej, bardziej zjednoczonej Europy.

Informacje o rozpoczęciu rejestracji zostaną przekazane w późniejszym terminie, dlatego śledźcie nasze kanały społecznościowe oraz stronę internetową.

Bądźcie gotowi do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!