Rektor Akademii Nauk Stosowanych z wizytą u Wiceministra Nauki

Rektor w MNiSW 2 kopia

Rektor Akademii Nauk Stosowanych z wizytą u Wiceministra Nauki

W dniu 26 marca 2024 roku w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego odbyło się spotkanie Rektora ANS w Raciborzu, dra Pawła Strózika, z Wiceministrem Nauki prof. Markiem Gzikiem. W rozmowach wzięła udział organizator spotkania, pani poseł Gabriela Lenartowicz.

Tematem spotkania była obecna sytuacja Akademii oraz kierunki dalszego rozwoju raciborskiej Alma Mater. Dyskutowano także o możliwościach wsparcia Ministerstwa w realizacji kolejnych inwestycji z zakresu modernizacji infrastruktury i rewitalizacji starych obiektów kampusu Uczelni.

Ufamy, że wizyta w Ministerstwie otworzy drzwi do realizacji nowych, obiecujących przedsięwzięć, które zaowocować mogą utworzeniem kolejnych elementów nowoczesnej bazy dydaktycznej.

Dziękujemy za merytoryczną rozmowę panu prof. Markowi Gzikowi, a za organizację spotkania i wsparcie pani poseł Gabrieli Lenartowicz!