AktualnościEdukacja Artystyczna

Studiuj Edukację Artystyczną! Spotkania z kandydatami na studia!

Edukacja Artystyczna Rekrutacja

Studiuj Edukację Artystyczną! Spotkania z kandydatami na studia!

Kierunek Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych rozpoczął cykl spotkań z potencjalnymi kandydatami na studia. Wizytę w pracowniach artystycznych złożyli uczniowie z Kietrza, a wykładowcy PWSZ w Raciborzu odwiedzili szkołę w Rybniku.

Goście z Kietrza mieli okazję zwiedzić wszystkie pomieszczenia artystyczne, spotkać się z prowadzącymi pracownie, zapoznać się z programem i efektami kształcenia na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych oraz uczestniczyć w warsztatach fotograficznych pod kierunkiem dr Gabrieli Habrom-Rokosz.

Natomiast 11 kwietnia przedstawiciele Instytutu Architektury (kierunek: edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych) dr Magdalena Gogół-Peszke, dr Gabriela Habrom-Rokosz i dr. Henryk Fojcik złożyli wizytę w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Rybniku, mającą na celu nawiązanie stałej współpracy. W trakcie spotkania szczegółowo omówiono kierunek i możliwości studiowania w PWSZ w Raciborzu.

Spotkanie z uczniami Kietrza - Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych Racibórz (fot. M. Krause)
Spotkanie z uczniami Kietrza – Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych Racibórz (fot. M. Krause)
Spotkanie z uczniami Kietrza - Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych Racibórz (fot. M.Panek)
Spotkanie z uczniami Kietrza – Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych Racibórz (fot. M.Panek)