AktualnościBibliotekaInstytut ArchitekturyInstytut Kultury Fizycznej i ZdrowiaInstytut NeofilologiiInstytut Studiów EdukacyjnychInstytut Studiów SpołecznychInstytut Techniki

Przysposobienie biblioteczne (e-learning). Biblioteka PWSZ w Raciborzu

Informujemy studentów I roku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu roku o obowiązku odbycia szkolenia bibliotecznego, którego celem jest zapoznanie studentów z funkcjonowaniem Biblioteki PWSZ w Raciborzu oraz przygotowanie ich do aktywnego korzystania z jej zbiorów. Przysposobienie biblioteczne dla studentów I roku uprawnionych do korzystania z zasobów biblioteki odbywa się na platformie e-learningowej MOODLE.

Wszelkie informacje dotyczące szkolenia można uzyskać bezpośrednio w bibliotece, telefonicznie, mailowo lub na stronie internetowej http://biblioteka.pwsz.raciborz.edu.pl/szkolenie-biblioteczne-on-line/

Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu

ul. Słowackiego 55