AktualnościEdukacja ArtystycznaInstytut ArchitekturyInstytut Kultury Fizycznej i ZdrowiaInstytut NeofilologiiInstytut Studiów EdukacyjnychInstytut Studiów SpołecznychInstytut Techniki

Czas na studia! Rekrutacja trwa!

Akademia Nauk Stosowanych

Czas na studia! Rekrutacja trwa!

Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu zaprasza. Kolejna tura rekrutacji rozpoczęła się od 2 sierpnia 2023 r.!

Mamy dobre wiadomości dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć studia!

Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu z powodu dużego zainteresowania uruchamia kolejny nabór i już od 2 sierpnia będzie można przystąpić do rekrutacji i wybrać swój wymarzony kierunek.

Nawet jeśli nie masz już osiemnastu lat, a Twoja matura była jakiś czas temu – zobacz bogatą ofertę studiów np. w systemie weekendowym.

Bezpłatne studia w państwowej uczelni

Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu to znana w regionie, państwowa uczelnia, która gwarantuje bezpłatne studia na wszystkich kierunkach. To doskonała okazja do zdobycia solidnej edukacji bez dodatkowych kosztów.

Co z maturą?

Warunkiem pomyślnego przejścia przez etap rekrutacji jest posiadanie zdanej matury. Jeśli czekasz na tegoroczną poprawkę matury, przystąp do rekrutacji już teraz! Informacje o zdaniu egzaminu uzupełnisz w systemie po otrzymaniu wyników z CKE.

Szeroki wybór kierunków

Akademia oferuje studia na różnych poziomach i kierunkach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Studia jednolite magisterskie/magisterskie:
  • Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna studia jednolite magisterskie
  • Administracja studia magisterskie drugiego stopnia
  • Pielęgniarstwo studia magisterskie drugiego stopnia
Studia inżynierskie:
  • Architektura (pamiętaj, że na ten kierunek obowiązuje egzamin wstępny! Więcej informacji znajdziesz na stronie uczelni)
  • Automatyka i robotyka
  • Zarządzenie i inżynieria produkcji
Studia licencjackie:
  • Administracja
  • Bezpieczeństwo państwa
  • Pedagogika
  • Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych
  • Filologia (angielska, niemiecka, czeska)
  • Pielęgniarstwo
  • Wychowanie Fizyczne
Wiadomość dla rodziców przyszłych studentów

Wybór uczelni to nie tylko decyzja młodych ludzi, ale często także ich rodziców. Wybierając Akademię Nauk Stosowanych w Raciborzu, wasze dzieci mają szansę na studiowanie blisko domu. To nie tylko komfort, ale także znaczne oszczędności. Eliminuje to koszty związane np. z dojazdami czy wynajmem mieszkania w innym mieście.

Studia bezpłatne przez cały okres trwania

W Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu studia są bezpłatne przez cały okres trwania. To nie tylko doskonała okazja do zdobycia wykształcenia, ale także możliwość rozwoju bez obciążeń finansowych.

Rekrutacja trwa – warto skorzystać!

Wybór studiów to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu gwarantuje bezpłatne, państwowe studia na kierunkach, które odpowiadają potrzebom rynku i solidnie przygotowują do zawodu.

Zapisz się już teraz: rekrutacja online