Kolekcja baz specjalistycznych EBSCO w Bibliotece PWSZ

ebsco

Kolekcja baz specjalistycznych EBSCO w Bibliotece PWSZ

Biblioteka PWSZ w Raciborzu zaprasza studentów i pracowników do skorzystania z dostępu testowego do kolekcji baz specjalistycznych EBSCO w Bibliotece PWSZ.

Testowane są 3 bazy pełnotekstowe:

Art & Architecture Source to – bogata baza pełnotekstowa z dziedziny architektury i sztuki przeznaczona na potrzeby różnych użytkowników – architektów, badaczy sztuki, artystów i studentów.

Literary Reference Center Plus – to obszerna pełnotekstowa baza literacka, zawiera szerokie spektrum informacji z prac encyklopedycznych, książek, czasopism literackich i innych źródeł na temat tysięcy autorów i ich prac.

SPORTDiscus with Full Text – jest najobszerniejszym autorytatywnym źródłem czasopism pełnotekstowych z zakresu sportu i medycyny sportowej.
DOSTĘP JEST AKTYWNY OD 15.05-15.07.2017 r.

Więcej informacji w Ośrodku Informacji Naukowej Biblioteki PWSZ i na stronie WWW biblioteka.pwsz.raciborz.edu.pl