AktualnościInstytut Architektury

Dyplomowanie w Instytucie Architektury

FUS FOTON_16

Dyplomowanie w Instytucie Architektury

W dniu 24.06.br. w Instytucie Architektury Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu rozpoczęliśmy proces dyplomowania. Absolwenci przystąpili do egzaminów inżynierskich kończących czteroletnie studia.  Przed nimi publiczne prezentacje projektów inżynierskich dyplomowych, które zaplanowane są na dzień 26 czerwca 2024r. w Raciborskim Centrum Kultury RCK od godz. 8.30-12.00.

To kolejny rocznik naszych absolwentów, który po 4 letnich studiach w naszej uczelni w tym jednym semestrze spędzonym na praktykach zawodowych w pracowniach projektowych poza Uczelnią, otrzymuje tytuł Inżyniera Architekta.

Składamy wszystkim dyplomantom serdeczne podziękowania za działania na rzecz naszej społeczności akademickiej i wkład w kreowanie pozytywnego wizerunku Uczelni i Instytutu Architektury.

Gratulujemy wszystkim dyplomantom i życzymy pomyślności w realizacji planów i wielu satysfakcjonujących inicjatyw.

Dyrekcja IA